Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.11.2012 21:22:54

www.czechcards.websnadno.cz

 

GREAT MEMORIES

     

BOX "GREAT MEMORIES" mapuje kariéru Ivana HLINKY

a obsahuje těchto 22 karet :

18 karet mapující kariéru Ivana HLINKY

3 karty "Piece of History" s výšivkou českého lva

1 karta "Redemption" po zaslání této karty získáte bonusovou kartu, 

ta bude obsahovat originální část hokejové výstroje kterou věnovala

do výroby paní Liběna Hlinková ! Dále také získáte 1 kartu Pressplate !!!

CENA BOXU 1550,-kč + poštovné !!!

  

 

RETRO NATIONAL EMBLEM

 

KARTY JSOU PRODÁVÁNY V ORIGINÁLNÍ PLECHOVÉ KRABIČCE !!!

BOX OBSAHUJE TYTO KARTY :

25x BASE CARDS (v boxu můžete nalézt Base cards x/5 s podpisem)

3x RETRO NATIONAL EMBLEM PATCH (limitace x/29)

1x RETRO NATIONAL EMBLEM PATCH (limitace x/10 s podpisem)

nebo 1x LIONHEART (limitace x/5 s podpisem)

nebo 1x HOMETOWN TRADE MARK (limitace x/5 s podpisem)

nebo 1x ROYAL SALUTE (limitace x/5 s podpisem)

1x LIONHEART (1 of 55)

1x HOMETOWN TRADE MARK (1 of 55)

1x ROYAL SALUTE (limitace x/25)

1x PRESSPLATE CMY (limitace 1/1, v každém 5 boxu Black s podpisem)

BOXY JIŽ VYPRODÁNY !!!

 

 

RETRO TEAM EMBLEM UPDATE

Box "RETRO TEAM EMBLEM UPDATE" obsahuje 30 karet:

1x Retro team emblem PATCH s podpisem v limitaci x/9

2x Retro team emblem UPDATE PATCH v limitaci x/25

1x Retro team emblem PATCH v limitaci x/25

1x Pressplate v limitaci 1/1

1x řadovka Legendy CS s podpisem v limitaci x/10

24x řadovka Legendy CS Update včetně seznamu (komplet)

 

  RETRO TEAM EMBLEM UPDATE   LEGENDY CS UPDATE
RTE - AS Antonín STAVJAŇA TJ Gottwaldov 379. V.BUBNÍK Reprezentace
RTE - BO Peter BONDRA VSŽ Košice 380. V.DZURILA (G) Reprezentace
RTE - DR Dárius RUSNÁK Slovan Bratislava 381. D.HAŠEK (G) Jihlava
RTE - IL Igor LIBA VSŽ Košice 382. J.KOKTA Reprezentace
RTE - JD Jiří DOPITA HC Petra Vsetín 383. B.MODRÝ Reprezentace
RTE - JG Jožo GOLONKA Slovan Bratislava 384. J.SUCHÝ Reprezentace
RTE - JK Jiří KRÁLÍK (G) TJ Gottwaldov 385. F.TIKAL Reprezentace
RTE - JN Jiří NOVÁK Tesla Pardubice 386. P.VOLEK Reprezentace
RTE - JR Josef ŘEZNÍČEK Škoda Plzeň 387. F.VYORAL Gottwaldov
RTE - PS Peter ŠŤASTNÝ Slovan Bratislava 388. Z.KEPÁK Zetor Brno
RTE - RC Roman ČECHMÁNEK (G) HC Petra Vsetín 389. M.SAKÁČ Reprezentace
RTE - SA Miroslav ŠATAN Slovan Bratislava 390. P.BŘÍZA (G) Sparta Praha
RTE - SM Stano MIKITA VSŽ Košice 391. J.HOLEČEK (G) VSŽ Košice
RTE - ST Ján STARŠÍ Slovan Bratislava 392. F.KUČERA Reprezentace
RTE - VD Vlado DZURILA (G) Slovan Bratislava 393. J.ŘEZNÍČEK Olomouc
RTE - VL Vincent LUKÁČ VSŽ Košice 394. F.ČERNÍK Reprezentace
RTE - VN Václav NEDOMANSKÝ Slovan Bratislava 395. B.KOŽELA Gottwaldov
RTE - ZC Zdeno CÍGER Slovan Bratislava 396. J.VODÁK Gottwaldov
      397. F.POSPÍŠIL Kladno
      398. L.PELC Gottwaldov
      399. M.KRÁSA Kladno
      400. B.ŠČERBAN Reprezentace
      401. O.KRATĚNA Olomouc
      6. Seznam 379. - 401.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGENDY ČESKOSLOVENSKÉHO HOKEJE "RETRO TEAM EMBLEM"


                 

Box obsahuje 30  náhodných karet, výrobcem garantováno :

1x Retro team emblem PATCH s podpisem v limitaci x/9

1x Retro team amblem PATCH v limitaci x/25

1x PRESSPLATE (tisková deska) v limitaci 1/1

PRESSPLATE jsou ve verzích :

Black (černá) s podpisem, Magenta (červená), Cyan (modrá), Yellow (žlutá),

vše v limitacích 1/1

2x řadovka Legendy CS s podpisem v limitaci x/10

25x řadovka Legendy CS včetně dotisku

V každém 5 boxu PRESSPLATE BLACK s podpisem v limitaci 1/1

VYPRODÁNO !!! VYPRODÁNO !!! VYPRODÁNO !!! VYPRODÁNO !!!





LEGENDY ČESKOSLOVENSKÉHO HOKEJE 2

Pokračování Legend CS hokeje !!!

Celkem 80 karet (60 legend + 20 karet P.Bříza Milestones)

vše v jednom mini boxu za cenu 800,-kč !!!


 

číslo jméno hráče klub cena
319. SLANINA Peter Národní tým  
320. SAKÁČ Marcel (G) Slovan  
321. PĚNIČKA Lubomír Sparta  
322. ĎURIŠ Vítězslav Jihlava  
323. NIKL Jiří Sparta  
324. VESELOVSKÝ Peter Košice  
325. IHNAČÁK Peter Sparta  
326. LÁTAL Jaromír a Jiří Sparta  
327. KOSTKA Vladimír Sparta  
328. ZAJÍČEK Jan Sparta  
329. GULA Ladislav (G) České Budějovice  
330. BRUK David Plzeň  
331. STRAKA Martin Plzeň  
332. RYŠÁNEK Roman Vítkovice  
333. KAMEŠ Vladimír Kladno  
334. VOPAT Jan Litvínov  
335. HOLÝ Karel Sparta  
336. DRAGAN Jaromír (G) Košice  
337. SUCHÁNEK Rudolf České Budějovice  
338. GARDOŇ Radek Kladno  
339. KORBELA Jaroslav České Budějovice  
340. TERMER Miroslav (G) Sparta  
341. ŠŤASTNÝ Marián Slovan  
342. ŠŤASTNÝ P.+IHNAČÁK Slovan vs. Sparta  
343. KASTNER Milan Sparta  
344. HOLAŇ Miloš starší Vítkovice  
345. ČERNÝ František Plzeň  
346. VINŠ Jaroslav Kladno  
347. KAJKL Milan Národní tým  
348. BUBLA Jiří Národní tým  
349. NOVÁK Jiří Národní tým  
350. PILAŘ Karel Jágr team  
351. HOŘAVA Miloslav Jihlava  
352. ŠŤASTNÝ Peter Slovensko  
353. BONDRA Peter Slovensko  
354. ŠATAN Miroslav Slovan  
355. SALFICKÝ Dušan Pardubice  
356. HOLÍK Jaroslav Jihlava  
357. ŠÍMA Jaroslav Sparta  
358. STARŠÍ Ján Národní tým  
359. FARDA Richard Národní tým  
číslo jméno hráče klub cena
360. KULÍČEK Jiří Kladno  
361. PANTŮČEK Václav Národní tým  
362. HLINKA Jaroslav Sparta  
363. ŠŤASTNÝ Bohuslav Národní tým  
364. VOLF Jaroslav Kladno  
365. OLEJNÍK Ladislav Brno  
366. JIŘÍK Jaroslav Kladno  
367. VÝBORNÝ David Sparta  
368. ROZIŇÁK Václav Ve výstroji  
369. NADRCHAL Vladimír (G) Národní tým  
370. MEIXNER Jaromír Národní tým  
371. KOCHTA Jiří Sparta  
372. HEJMA Petr Národní tým  
373. CALDR Vladimír Národní tým  
374. PUŠBAUER Jaroslav Národní tým  
375. SÝKORA Václav Národní tým  
376. HAŠČÁK Otto Trenčín  
377. HLINKA Ivan Národní tým  
378. VÝBORNÝ František starší Národní tým  
5. Seznam karet 319. až 378.  
       
PBM1. BŘÍZA Petr (G) Milestones Č.Budějovice  
PBM2. BŘÍZA Petr (G) Milestones Jihlava  
PBM3. BŘÍZA Petr (G) Milestones Jihlava  
PBM4. BŘÍZA Petr (G) Milestones Sparta  
PBM5. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČSFR  
PBM6. BŘÍZA Petr (G) Milestones Sparta  
PBM7. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČSFR  
PBM8. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČR, Rauma  
PBM9. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČR  
PBM10. BŘÍZA Petr (G) Milestones Landshut  
PBM11. BŘÍZA Petr (G) Milestones Landshut  
PBM12. BŘÍZA Petr (G) Milestones Landshut  
PBM13. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČR  
PBM14. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČR  
PBM15. BŘÍZA Petr (G) Milestones ČR  
PBM16. BŘÍZA Petr (G) Milestones Sparta  
PBM17. BŘÍZA Petr (G) Milestones Sparta  
PBM18. BŘÍZA Petr (G) Milestones Sparta  
PBM19. BŘÍZA Petr (G) Milestones Sparta  
PBM20. Urpo Ylönen Trophy Rauma  



LEGENDY ČESKOSLOVENSKÉHO HOKEJE 1

Box obsahuje 36 balíčků po 10 kartách.

Cena boxu 1400,-kč !!!


 


   


 

Volně v prodeji pouze ty karty u kterých je uvedena cena !!!

číslo jméno hráče klub cena
1. BŘÍZA Petr (G) České Budějovice 20,-
2. HAŠEK Dominik (G) Pardubice 50,-
3. DROBNÝ Jaroslav Národní tým 20,-
4. DANDA Bronislav RH Brno 15,-
5. NADRCHAL Vladimír (G) RH Brno 25,-
6. ZÁHORSKÝ Josef (G) Sparta 20,-
7. ROZIŇÁK Václav Sparta 20,-
8. CRHA Jiří (G) Pardubice 25,-
9. MIKOLÁŠ Josef (G) Vítkovice 25,-
10. HOLEČEK Jiří (G) Sparta 25,-
11. KRON Robert Zetor Brno 20,-
12. VÝBORNÝ David Sparta 20,-
13. HLAVÁČ Jan Sparta 15,-
14. ELIÁŠ Patrik Kladno 30,-
15. JÁGR Jaromír Kladno 50,-
16. KONOPÁSEK Stanislav Národní tým 20,-
17. JANECKÝ Otakar Pardubice 20,-
18. PATERA Pavel Kladno 15,-
19. BERÁNEK Josef Litvínov 20,-
20. HLINKA Ivan Litvínov 25,-
21. JIŘÍK Jaroslav Národní tým 20,-
22. TIKAL František Sparta 15,-
23. KOKRMENT Jindřich Litvínov 20,-
24. ČALOUN Jan Litvínov 20,-
25. KAPOUN Miroslav (G) Litvínov 20,-
26. ULLRYCH Josef Litvínov 15,-
27. REICHEL Robert Litvínov 20,-
28. ROSOL Petr Litvínov 20,-
29. HNILIČKA Milan (G) Kladno 25,-
30. VEJVODA Otakar Kladno 15,-
31. PROCHÁZKA Martin Kladno 15,-
32. NELIBA Jan Kladno 15,-
33. KRÁSA Miroslav (G) Kladno 20,-
34. NOVÝ Milan Kladno 25,-
35. HOŘAVA Miloslav Kladno 15,-
36. DUDÁČEK Jiří Kladno 15,-
37. POSPÍŠIL František Kladno 20,-
38. BACÍLEK Stanislav Kladno 15,-
39. GUT Karel Sparta 15,-
40. POTSCH Rudolf RH Brno 15,-
41. ŠÍMA Jaroslav Sparta 15,-
42. RICHTER Pavel Sparta 15,-
43. WOHL Pavel (G) Sparta 20,-
44. LUKÁČ Vincent Národní tým 20,-
45. HAVEL Jan Národní tým 20,-
46. HOLÍK Jiří Národní tým 20,-
47. ŠŤASTNÝ Bohuslav Pardubice 15,-
48. ČAJKA Luděk Národní tým 15,-
49. MARTINEC Vladimír Pardubice 20,-
50. ŠEJBA Jiří Pardubice 20,-
51. HRDINA Jiří Sparta 20,-
52. BUBLA Jiří Sparta 20,-
53. BUKAČ Luděk Sparta 20,-
54. BLAŽEK Ladislav (G) Zlín 20,-
55. SVOZIL Ladislav Vítkovice 15,-
56. ČERNÍK František Vítkovice 20,-
57. KUČERA Jiří Plzeň 15,-
58. MUSIL František Pardubice 20,-
59. DVOŘÁK Miroslav České Budějovice 15,-
60. POUZAR Jaroslav České Budějovice 20,-
61. LÁLA Jiří České Budějovice  
62. HAVLÍČEK Libor Brno 15,-
63. FRYČER Miroslav Vítkovice 20,-
64. SVOBODA Petr Litvínov 20,-
65. KRÁLÍK Jiří (G) Jihlava 20,-
66. KRÁLÍK Jiří (G) Gottwaldov 25,-
67. HAMRLÍK Roman Zlín 20,-
68. TUREK Roman (G) České Budějovice 25,-
69. JELÍNEK Tomáš Sparta 15,-
70. STRAKA Martin Plzeň 20,-
71. VÁLEK Oldřich Jihlava 15,-
72. ŠINDEL Jaromír (G) Sparta 20,-
73. VLACH Rostislav Gottwaldov 15,-
74. AUGUSTA Josef Jihlava 15,-
75. STARŠÍ Ján Slovan Bratislava 15,-
76. HAVEL Jan Sparta 20,-
77. HOLÍK Jaroslav Jihlava 20,-
78. HORÁČEK Karel Jihlava 15,-
79. NEDOMANSKÝ Václav Slovan Bratislava 25,-
80. ČERNÝ Josef RH Brno 15,-
81. ADAMÍK Petr Jihlava 15,-
82. LÁTAL Jaromír Olomouc 15,-
83. LUKÁČ Vincent Košice 15,-
84. VÁLEK Oldřich Jihlava 15,-
85. ŠINDEL Jaromír (G) Vítkovice 20,-
86. LIBA Igor Košice 15,-
87. DOLANA Libor Jihlava 15,-
88. KLÍMA Petr Jihlava 20,-
89. ROSOL Petr Jihlava 20,-
90. HAŠEK Dominik (G) Pardubice 50,-
91. CHALUPA Milan Národní tým 15,-
92. TOMAJKO Jan Olomouc 15,-
93. BROŠ Michal Olomouc 15,-
94. VLACH Miroslav Vítkovice 15,-
95. KASPER Jan Národní tým 15,-
96. HOREŠOVSKÝ Josef Sparta 15,-
97. MAIXNER Jaromír Brno 15,-
98. FARDA Richard Brno 15,-
99. BUBNÍK Vlastimil Brno 20,-
100. ČECHMÁNEK Roman (G) Vsetín 20,-
101. MASOPUST Karel České Budějovice 15,-
102. LANG Karel (G) Zetor Brno 20,-
103. EBERMANN Bohuslav Škoda Plzeň 15,-
104. ŠEVČÍK František Národní tým 15,-
105. DZURILLA Vladimír (G) Slovan Bratislava 25,-
106. BRDIČKA Petr Sparta 15,-
107. NOVÁK Eduard Kladno 15,-
108. NOVÁK Jiří Pardubice 15,-
109. ČAPLA Jozef Národní tým 15,-
110. STAVJAŇA Antonín Vsetín 15,-
111. VANĚK František Národní tým 15,-
112. BUKAČ Luděk Sparta 20,-
113. SUCHÝ Jan Národní tým 20,-
114. BARTOŇ Slavomír Brno 15,-
115. PROŠEK Bohumil Brno 15,-
116. MALEČEK Josef Národní tým 15,-
117. DROBNÝ Jaroslav Národní tým 20,-
118. KAJKL Milan Škoda Plzeň 15,-
119. JOUN František České Budějovice 15,-
120. TAJCNÁR Rudolf Národní tým 15,-
121. BEDNÁŘ Vladimír civilní foto 15,-
122. Bratři ŠŤASTNÍ civilní foto 25,-
123. BRUNCLÍK Bedřich Národní tým 15,-
124. RICHTER Pavel Sparta 15,-
125. LÁLA Jiří České Budějovice 15,-
126. KADLEC Arnold Litvínov 15,-
127. VEBER Jiří Vsetín 15,-
128. DOPITA Jiří Vsetín 20,-
129. ŠTĚPÁNEK Martin Litvínov 15,-
130. KYSELA Robert Litvínov 15,-
131. FRANĚK Petr (G) Litvínov 20,-
132. ORCT Zdeněk (G) Litvínov 20,-
133. VLASÁK Tomáš Litvínov 15,-
134. PRUSEK Martin (G) Vítkovice 20,-
135. KRÁL Richard Třinec 15,-
136. KAŇKOVSKÝ Petr Jihlava 15,-
137. VLK Petr Jihlava 15,-
138. ŠPAČEK Jaroslav Plzeň 20,-
139. KUČERA Jiří Plzeň 15,-
140. ŘEZNÍČEK Josef Plzeň 15,-
141. STRAKA Michal Plzeň 15,-
142. HRBEK Petr Litvínov 15,-
143. JEŘÁBEK Vladimír Litvínov 15,-
144. PEJCHAR Rudolf (G) Plzeň 20,-
145. GEFFERT Pavel Plzeň 15,-
146. JELÍNEK Tomáš Plzeň 15,-
147. MORAVEC David Vítkovice 15,-
148. ŠIMÍČEK Roman Vítkovice 15,-
149. POSPÍŠIL David Plzeň 15,-
150. KAMEŠ Jaroslav (G) Zlín 20,-
151. JANKŮ Pavel Zlín 15,-
152. OKÁL Zdeněk Zlín 15,-
153. ČAJÁNEK Petr Zlín 20,-
154. ŠTRAUB Josef Zlín 15,-
155. LEŠKA Petr Zlín 15,-
156. KABERLE Tomáš Kladno 20,-
157. BURGER Jiří Kladno 15,-
158. KASÍK Petr Kladno 15,-
159. ZAJÍC Josef Kladno 15,-
160. ŽIDLICKÝ Marek Kladno 20,-
161. PROCHÁZKA Libor Kladno 15,-
162. ROB Luboš České Budějovice 15,-
číslo jméno hráče klub cena
163. ŤOUPAL Radek České Budějovice 15,-
164. RUČINSKÝ Martin Litvínov 20,-
165. KÁNTOR Robert Kometa Brno 15,-
166. KADLEC Drahomír Zlín 15,-
167. MELUZÍN Roman Zlín 15,-
168. ČECHMÁNEK Roman Vsetín 20,-
169. KRATĚNA Ondřej Vsetín 15,-
170. ŠČERBAN Bedřich Vsetín 15,-
171. LANG Robert Litvínov 20,-
172. ŠLÉGR Jiří Litvínov 20,-
173. SRŠEŇ Tomáš Vsetín 15,-
174. UJČÍK Viktor Jihlava 15,-
175. BERÁNEK Josef Vsetín 20,-
176. VLACH Rostislav Vsetín 15,-
177. SVOBODA Oldřich (G) České Budějovice 20,-
178. ZÁBRANSKÝ Libor České Budějovice 15,-
179. SUCHÁNEK Rudolf České Budějovice 15,-
180. BĚLOHLAV Radek České Budějovice 15,-
181. PÁZLER Luboš Slavia 15,-
182. ČAPEK Ivo (G) Sparta 20,-
183. VYKOUKAL Jiří Sparta 15,-
184. PTÁČEK František Sparta 15,-
185. ZELENKA Jiří Sparta 15,-
186. HORÁK Roman Sparta 15,-
187. HRBEK Petr Sparta 15,-
188. HLAVÁČ Jan,fotoJ.Hlinka Sparta 15,-
189. TROJÁK Ladislav Národní tým 20,-
190. LANG Robert Sparta 20,-
191. BIEGL Radovan (G) Třinec 20,-
192. BIEGL Radovan (G) Pardubice 20,-
193. PAVLAS Petr Olomouc 15,-
194. BAČA Jerguš Olomouc 15,-
195. HOSTÁK Martin Sparta 15,-
196. SALFICKÝ Dušan (G) Pardubice 20,-
197. BARTA Libor (G) Pardubice 20,-
198. PÍŠA Aleš Pardubice 15,-
199. PROCHÁZKA Stanislav Pardubice 15,-
200. HEJDUK Milan Pardubice 30,-
201. LUBINA Ladislav Pardubice 15,-
202. PRUSEK Martin (G) Vítkovice 20,-
203. KUBA Filip Vítkovice 15,-
204. MORAVEC David Vítkovice 15,-
205. ŠIMÍČEK Roman Vítkovice 15,-
206. VŮJTEK Vladimír Vítkovice 15,-
207. KADĚRA Roman Třinec 15,-
208. SÝKORA Václav Kladno 15,-
209. PEJCHAR Rudolf (G) Slavia 20,-
210. HOŘAVA Miloslav Slavia 15,-
211. MACHAČ Oldřich Národní tým 15,-
212. SUP Michal Slavia 15,-
213. BEDNÁŘ Jaroslav Slavia 20,-
214. JELÍNEK Tomáš Slavia 15,-
215. KOSTKA Robert Slavia 15,-
216. ANTOŠ Milan Slavia 15,-
217. UJČÍK Viktor Slavia 15,-
218. KADLEC Petr Slavia 15,-
219. RŮŽIČKA Vladimír Slavia 20,-
220. PROROK Ivo Slavia 15,-
221. MATĚJOVSKÝ Radek Slavia 15,-
222. PLÁNOVSKÝ Antonín Vítkovice 15,-
223. BLAŽEK Ladislav (G) Olomouc 20,-
224. VEBER Jiří Kladno 15,-
225. KADLEC Drahomír Kladno 15,-
226. BENÁK Jaroslav Zlín 15,-
227. DOPITA Jiří Olomouc 25,-
228. SUCHÁNEK Rudolf Jindřichův Hradec 15,-
229. HORÁK Roman České Budějovice 15,-
230. KABERLE František ml. Kladno 20,-
231. VOKOUN Tomáš (G) Kladno 30,-
232. KROČÁK Jiří Sparta 15,-
233. GUDAS Leo Sparta 15,-
234. ČAPEK Ivo (G) Sparta 20,-
235. HOLÁŇ Miloš Vítkovice 15,-
236. ČALOUN Jan Litvínov 20,-
237. ŠTĚPÁNEK Martin Kladno 15,-
238. MARTINEC Patrik Sparta 15,-
239. KUČERA František Sparta 15,-
240. MUSIL František Sparta 20,-
241. SUP Michal Sparta 15,-
242. BUBLA Jiří Litvínov 25,-
243. KOKRMENT Jindřich Litvínov 20,-
244. PAŠEK Dušan Národní tým 15,-
245. RUSNÁK Dárius Slovan Bratislava 15,-
246. ŠMÍD Ladislav Národní tým 15,-
247. SVOBODA Radoslav Národní tým 15,-
248. ŠMEHLÍK Richard Vítkovice 15,-
249. KAPUSTA Tomáš Vsetín 15,-
250. HAJDUŠEK Stanislav Sparta 15,-
251. DOLEŽAL Jiří Sparta 15,-
252. ŽEMLIČKA Richard Sparta 15,-
253. PÁLFFY Žigmund Dukla Trenčín 20,-
254. HOSSA Marián Dukla Trenčín 20,-
255. CÍGER Zdeno Slovan Bratislava 20,-
256. BOŽÍK Mojmír Poprad 15,-
257. MAŠKARINEC Martin Slavia 15,-
258. ROUSEK Martin Litvínov 15,-
259. TON Petr Kladno 15,-
260. ALINČ Jan Litvínov 15,-
261. KLÍMA Petr Národní tým 15,-
262. PROSPAL Václav České Budějovice 20,-
263. DEMITRA Pavol Dukla Trenčín 20,-
264. TÓTH Radek (G) Sparta 20,-
265. SVOBODA Adam (G) Sparta 20,-
266. PALEČEK Josef Pardubice 15,-
267. KAŠŤÁK Kamil Litvínov 15,-
268. SVOBODA Oldřich (G) České Budějovice 20,-
269. SAILER Petr České Budějovice 15,-
270. ŠTRBA Martin České Budějovice 15,-
271. KUBINA Pavel Vítkovice 20,-
272. SEKERÁŠ Lubomír Třinec 15,-
273. TESAŘÍK Radim Zlín 15,-
274. HEJDA Jan Slavia 15,-
275. KOLAŘÍK Pavel Slavia 15,-
276. KVERKA Jaromír Sparta 15,-
277. DUDA Radek Sparta 15,-
278. NEDVĚD Petr Sparta 20,-
279. Holík,Jágr,Reichel civilní foto 25,-
280. HOLÍK Robert Národní tým 20,-
281. MARTÍNEK Radek České Budějovice 15,-
282. TENKRÁT Petr Kladno 15,-
283. SVOBODA Adam (G) Pardubice 20,-
284. SÝKORA Petr Pardubice 20,-
285. MUDROCH Petr Pardubice 15,-
286. PÁCAL Tomáš Pardubice 15,-
287. PINC Marek (G) Litvínov 20,-
288. ČERNOŠEK Marek Litvínov 15,-
289. PETROVKA Vladimír Litvínov 15,-
290. BALAŠTÍK Jaroslav Zlín 15,-
291. HAMRLÍK Martin Zlín 15,-
292. RACHŮNEK Karel Zlín 15,-
293. KUMSTÁT Pavel Vítkovice 15,-
294. MAREK Jan Třinec 15,-
295. SRDÍNKO Jan Vsetín 15,-
296. TRVAJ Jiří (G) Vítkovice 20,-
297. DIVÍŠEK Tomáš Pardubice 15,-
298. SÝKORA Michal Pardubice 15,-
299. HUDLER Jiří Vsetín 30,-
300. ERAT Roman Znojmo 15,-
301. FISCHER Jiří Liberec 20,-
302. VRBATA Radim Liberec 20,-
303. KOTALÍK Aleš Liberec 20,-
304. MODRÝ Jaroslav Liberec 20,-
305. BONK Radek Třinec 20,-
306. VAŠÍČEK Josef Slavia 20,-
307. TRNKA Pavel Plzeň 15,-
308. HEMSKÝ Aleš Pardubice 20,-
309. Mikoláš,Dzurilla,Nadrchal Národní tým 30,-
310. KLAPÁČ Jan Národní tým 15,-
311. NOVÁK Jiří Národní tým 15,-
312. NEDOMANSKÝ Václav Národní tým 20,-
313. VOLEK David Sparta 15,-
314. GOLONKA Jozef Národní tým 20,-
315. ČERNÝ Josef RH Brno 15,-
316. RŮŽIČKA Vladimír Litvínov 25,-
317. LÁTAL Jiří Olomouc 15,-
318. ZÁBRODSKÝ Vladimír Sparta 20,-
  PROMO D.Hašek   20,-
  PROMO V.Zábrodský   10,-
1. Seznam karet 1. až 81. 10,-
2. Seznam karet 82. až 162. 10,-
3. Seznam karet 163. až 243. 10,-
4. Seznam karet 244. až 318. 10,-


TOPlist